Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim

VETERAN VOJNE

/ #1333 Re: Re: Re: Re:

2014-12-15 17:50

#1331: Veteran 91' - Re: Re: Re:  

Ne Milan, le vsebina knjig KAJ NAM PA MORETE 1, KAJ NAM PA MORETE 2, TRGOVCI S SMRTJO, trilogija V IMENU DRŽAVE, SKRITO POVELJE, ZDRS itd. Vsem tem knjigam so priloženi dokazi in med drugim razkrite tudi resnice o orožju na BRNIKU in na Mariborskem letališču. 

Za ilustracijo odlomek iz knjige TRGOVCI S SMRTJO (avtor Brane Praznik): "ko sem videl, kaj je v omarah, mi je dobesedno začelo jemati sapo. O kakšnih dokumentih ali kakšni oborožitvi in o pištolskih nabojih, vsaj na prvi pogled, ni bilo govora. Presenečenje sem vase potlačil s kepo v grlu.

Polno denarja! Blagajni in lesena omara so bile natlačene z denarjem različnih barv v vrečkah, v velikih kuvertah ali zloženega po kupčkih.

"Naštela bova nekaj denarja. Pravzaprav bova naštela SEDEMNAJST MILIJONOV MARK". Najbrž sem nehal dihati, vsekakor pa zaradi šoka nisem bil povsem pri sebi. Nisem dojel."

ALI MORDA VI VESTE, KJE JE VES DENAR, Z OZIROM NA TO, DA JE V PRORAČUN RS BILO NAKAZANIH LE 10.000 DEM????

Kolega veteran, pravi naslov so tuje obveščevalne službe!!!!