prepoved SAZAS -a pregon vpletenih, tudi pravnikov kateri delujejo na arhaičen način

Boris odreitz

/ #383 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pismo katerega sem prejel.

2014-06-18 21:38

#382: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pismo katerega sem prejel.

oprosti to kar počne SAZAS ni zakonito in nikoli ne bo.
Zločinci so in to hudi zločinci, kaj so storili   je hud zločin in na sto tisoče žrtev. Jaz sem samo ena pod mnogih.

Jaz mislim resno, strogo resno.

To kar se bo zgodilo se še  ni.

Zato je to vojna in v tej vojni bo nekaj izgubljenih bitk.

Račune dobivaš  zato ker jih želiš on pač  nimamo vsi takih beri istih želja.

Če računov ne bi želel dobivati bi pač se pridružil bitki  proti korupciji in nihče me ne bo več utišal.

SAZAS , Zupan in Sluga so zločinci in ne le to izsiljujejo sodnike , sodišča, zato bom udrihal po njiuh. Za začetek samo verbalno.

opravičeval se jim ne bom, niti nobenega denarja ne bom tem že tako bogatim požeruhom  v rit in gobec tiščal. Raje koga ubijem bom storil dobro delo in ne le to, potem bi lahko  bil kaznovan a kaj ko bom zanje odgovarjal kot bi ubil človeka.

Ne bom klonil pred temi barabami.

Jaz semena med mnogimi žrtvami, katere so ustvarili mojstri za ustvarjanje  revećev to so SAZAS in njihov sluga !

Zatorej ne govori mi tega ker so to neumnosti. Jaz sem pripravljen na vse in nihče me ne bo utišal. Če mene ubijejo  so pa že moji nasledniki  na plani, kar pa pomeni  vojno v pravem pomenu besede.

Z barabami ni kompromisov !

In če sem povedal da so barabe, kar tudi so,  to je resnica ne žaljitev. Tudi hitler je bil in baraba tudi crknil. A je to žaljitev ?