prepoved SAZAS -a pregon vpletenih, tudi pravnikov kateri delujejo na arhaičen način


Gost

/ #346 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-03 20:56

#345: VOJKO DOLINAR - Re: Re: Re: Re:

Nimam več kaj komentirati, ker  enostavno nočete videti bistva problema, torej se  tudi pisati o tem ne splača več.

Sem uporabnik in  javno prevajam glasbo, sem se  in se  še pogajamo  tudi s SAZASom  in nisem na njhovi strani..tudi marsikaj smo se  že  dogovorili in uskladili...a ponavljam, dogovarjamo se  lahko samo toliko, kolikor  ZAMP dovoljuje maneverskega prostora.

Kaj vam bo moje ime, če niti  osnovnega nočete  razumeti..če  bi pa nekdo hotel tudi do mojega imena priti, pa danes s današnjo tehnologijo, ni prav nobena umetnost. Tudi za vas ne  vem, če  ste  v resnici Vojko...pa tud nič važno ni. Važna je vsebina in ne oseba, ki stoji za to vsebino.

Gostilnična  debata okoli krivic in kaj je  prav in kaj ni, še  nikoli ni obrodila uspeha, je  le  izlivanja svojega  osebnega  nestrinjanja z nečem. Tudi sam sem kakih 8 let nazaj razmišljalt  tako kot  pišete,  predvsem, ko so mi nekateri tudi vrhunski glasbeniki povedali, da od njih nimajo ničesar. Tudi v sodnem postopku sem bil in sodbo izgubil. Ko sem kasneje (po sili razmer) navezal stike s strokovnjaki na področju zakonodaje avtorskih pravic, so mi odprli oči in o tem pišem tu, dobronamerno. Če  mi ne  verjamete  je  to vaša  pravica, morda  boste pa nekoč verjeli, da  so te  organizacije  v monopolni obliki samo zato, ker jim zakonodaja daje te pravice in obveznosti. Kako naj nek sodnik razsodi drugače, kot  je zapisano v zakonodaji, pa  če  vsi z njim vred vemo, da  je  izrek sodbe krivičen.

Tudi sam bom zadovoljen, če  se  bo zaradi petcije  kaj spremenilo na bolje, vendar  resnično v to ne verjamem...peticija  bi moral biti (tako kot  stalno ponavlja)  na  drug naslov, torej na  tistega, ki jim dajejo zakonsko podlago da nas  lupijo, kot  nas.

V svojem pisanju nisem bil žaljiv in sem poizkušal biti na  nivoju, ki obrodi uspeh....tudi vi ste  napisali "ne  serji".  Verjemite  mi, da  to ne  prinese  prav nobenega  uspeha, razen za vas  same, da izlijete  nekam svojo jezo.

Tako sedaj sem napisal kar  sem imel...želim vam čim več uspeha.