DEPOLITIZACIJA IVANA JANEZA JANŠE

Mark

/ #14

2014-01-27 03:38

#13 in ostali,

Da ne bo pomote, prvi koentar nisem napisal zato, ker bi zagovarjal kakšnega od ti. blokov v Sloveniji, moji deželi! Nisem pristaš niti levice, niti desnice. Obe imata zelo, zelo pokvarjeno preteklost. Sem pa zagovornik vseh tistih, ki verjamejo v Slovenijo kot DEMOKRATIČNO in PRAVNO državo in razmišljao z svojo pametjo! Zato si tukaj upam izpostaviti tudi mojo identiteto. Ne bom pa si nikoli dopustil, da bi kdo meni prepovedal imeti svojega mneja in ga tudi javno zagovarjati. Še najmanj pa vsi tisti bojazljivi "opranci" tukaj, ki se ne upajo navesti niti imena, ki ne znajo razmišljati s svojo glavo in kar nekaj ponavlajo, kar so pač enkrat nekje slišali!

Vsak, ki se podpiše pod to peticijo naj se zaveda, da s tem podpira razdor v naši deželi, podpira enoumje in tudi krši bistvo pravnega redu RS in njene USTAVE, zame edine prave vere Slovenije!

Naš pravni red ni slab, je dober! Slabi in nesposobni so vsi tisti, ki naj bi ga izvajali, pa ga iz različnih razlogov nočejo ali pa ne znajo. To so dejanski sovražniki in rablji NAŠE DRŽAVE. Če bi ta sistem deloval, potem za ljudi kot so JJ, tov. Kučan, Jankovič itd., ne bi bilo mesta v tej deželi, še več, znašli bi se v velikih težavah z zelo težkimi obtožbami in bili na koncu tudi kaznovani!

Trdim, da ta družba lahko deluje samo v primeru, da bo vsak, neglede na pripadnost kateri od skupin v Sloveniji, bil pripravljen prisluhniti drugačemislečemu in s dobro idejo prispeval k razrešitvi razdvojenosti naše družbe. Jaz nimam nobenega namena tukaj zapostavljati najhujšega komunista, demokrata, kristjana, Srba, muslimana kot manjvrednega. Nobena skupina nima zgrešenega pogleda in bi se zelo hitro vsi med seboj dobro zazumeli, samo problem je v ljudih, ki nam vladajo, vidijo samo svoje koristi in jim ni mar za narodov blagor.

In ta peticija vsekakor ne rešuje tega problema ampak obratno, poslabšuje! Zato je nima prave vrednosti in bo kot taka, klavrno propadla!