Zahteva za obuditev prastarega običaja klofutanja vladajočih
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Zahteva za obuditev prastarega običaja klofutanja vladajočih.
|
Gost |
#12013-05-20 09:52Ta peticija pa se zna dejansko prijet in doseči enormno število podpisov ... |
|
| |
|
misler |
#22013-05-23 11:59počutil se bom, da o nečem res soodločam |
|
| |
|
Gost |
#32013-06-13 07:13Vsakokratno/ega predsednika/co Slovenske vlade bi bilo potrebno ustoličiti po celotni Karantanski šegi (ne samo klofutanje), ki je bila v veljavi do leta 1414 in je znana iz virov tudi pred Valvasorjem (Slava vojvodine Kranjske, 1689). Komentiral Vilko Oblak |
|
| |
|
Gost |
#42013-06-19 20:49Lahko dodate tudi kak desni kroše, bo kar nekaj kandidatov ZA. |
|
| |
|
Gost |
#52013-06-19 20:50Ma jaz ne bi nikogar, ker sem precej jezen na nekatere in imam prekleto težko roko! |
|
| |
|
Gost |
#62013-06-20 13:24Lahko bi uvedli tudi pranger ter ometavanje z gnilimi jajci in paradižnikom |
|
| |
|
Gost |
#72013-09-16 12:33Vso srečo želim in da bo kej iz tega. |
|
| |
|
etik in moralnež |
#8 Re:2014-07-24 20:09Če nas bo veliko bo nekaj nastalo-sem pa odločno proti fizičnemu nasilju,so metode,ki so 100% učinkovite |
|
| |
|
Praktik |
#9 Spodbuda!2015-01-10 14:08To ni nikakršno fizično nasilje, temveč le lep in primeren običaj, ki opominja vladajoče, da morajo vladati v imenu ljudstva in ne vs svojem imenu. Bi pa kazalo opominjanje uvesti primerno današnjemu času in običajem in "opomniti" vbladajoče ob vsakem nakazilu plače. Le tako ne bi pozabili zakaj so jo dobili! |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.