Podpora Andrei Gianiju
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Podpora Andrei Gianiju.
To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)
2016-06-27 16:15- Date of removal: 2016-08-26
- Razlog za odstranitev: Inappropriate
|
Gost |
#22016-06-27 18:06Ker je enostavno strokovnjak, kot ga še nismo imeli. |
|
| |
|
Gost |
#32016-06-27 20:41Ker je res pravi mojster! |
|
| |
|
Gost |
#42016-06-27 23:35Ker igra ekipa sedaj srčno in se bori do konca. Andrea Giani je lahko vzor vsem trenerjem in selektorjem v vseh športih. Takšnega trenerja je treba zadržati do naslednjih olimpijskih iger. |
|
| |
|
Gost |
#52016-06-28 18:43Legenda svetovne odbojke, kateremu se vidi, da ima ta šport rad inga razume. |
|
| |
|
Gost |
#62016-06-29 11:33Ker ma človek jajca. |
|
| |
|
Gost |
#72016-06-29 11:39Ta generacija je končno najdla pravega generala, ki jih vodi skozi boje, ki jih je sam že kot vrhunski odbojkar doživel. Takemu trenerju je treba omogočiti delo še naprej, ker on enostavno razume! |
|
| |
|
Gost |
#82016-06-29 11:45Ker verjamem v delo celotne ekipa na čelu s selektorjem. |
|
| |
|
Gost |
#92016-06-29 13:21Bil sem v Sofiji. I upam da bom še kdaj doživel kaj podobnega. |
|
| |
|
Gost |
#102016-06-29 17:23Za slovensko odbojko in šport bi bilo super, da Giani ostane! |
|
| |
|
Gost |
#112016-06-29 19:30Ker je najboljši za OZS. Perché Lui è il miglior allenatore del mondo!!! |
|
| |
|
Gost |
#122016-06-29 21:40ker občodujem ves trud in uspeh tega trenerja, ter si želim da ostane naš trener še naprej. |
|
| |
|
Gost |
#132016-06-30 06:07Zaradi zelo dobrega dela z našimi odbojkari |
|
| |
|
Gost |
#142016-06-30 08:23Ker vem iz 2. roke(kolega igra v reprezentanci) kako človek dela in bi rad da nadaljuje svoje odlično delo tako v odbojkarskem smislu kakor tudi v psihološkem v katerem so fantje najbolj zrasli. |
|
| |
|
Gost |
#152016-06-30 09:50Ni potrebna razlaga--rezultati slo moške reprezentance povedo vse! |
|
| |
|
Gost |
#162016-06-30 11:22Renesanca slovenske reprezentance |
|
| |
|
Gost |
#172016-07-02 07:50pred leti so bili novinarski komentarji:" da je to najboljša mlada generacija odbojkarjev" Če bi se že takrat pojavil takšen Andrei, jim ne bi bilo potrebno igrati toliko kvalifikacij -bili bi že v svetovni ligi |
|
| |
|
Gost |
#182016-07-02 19:01Andrea Giani je trener s pravo filozofijo v sportu in kot "velik" človek si je prizaslužil moje najgloblje spoštovanje. |
|
| |
|
Gost |
#19 Re:2016-07-02 19:13Po tvojem komentarju bi se lahko sklepalo,da ti ne veš,da Andea Giani trenira člansko reprezentanco in ne cicibanske.lp |
|
| |
|
Gost |
#202016-07-03 07:15V podporo našim odbojkašem in za dobro te reprezentance, rezultati so pokazali ODLIČNO medsebojno sodelovanje!!!! |
|
| |
|
Silva Gost |
#212016-07-04 13:20Naj ostane Andrea, ker je dokazal znanje in sposobnost in "nos" za uspehe!!! |
|
| |
|
Alenka |
#22 Podpora Andrei Gianiju2016-07-06 13:07Pokazal je rezultat, srčnost - torej , pogodba naprej - kaj je še treba razmišljati-Morda ima pa kdo tiho željo, da bi ga postavili na čelo ekipe, ki je uspešna in bi se kot vodja sončil na njihovem uspehu??? |
|
| |
|
Gost |
#232016-07-10 19:39Mer se mi zdi tako najbolj prav |
|
| |
|
Gost |
#242016-07-11 13:04is my life |
|
| |
|
Gost |
#252016-07-11 13:22Ponosna sem na nase fante in koncno je prisel pravi clovek da jih vodi. Enostavno je verjel v fante, videl talente in najdel pravi nacin, da jih motivira. Gianija bi bilo res skoda izgubiti. Drzim pesti, da ostane in gre cilju naproti: Svetovni prvaki!!!! |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.