KEMIS - KEMIČNO TEMPIRANO BOMBO ODSELITE Z VRHNIKE!
KEMIS - KEMIČNO TEMPIRANO BOMBO ODSELITE Z VRHNIKE! / Obvestila / KEMIS d.o.o. je GRADIL NA ČRNO IN PRIDOBIVAL GRADBENO DOVOLJENJE ZA ŽE ZGRAJEN OBJEKT! / Komentarji
|
brezvzdevka |
#1 KEMIS2017-05-20 08:58me zanima kolk so plačali KOMUNALNEGA PRISPEVKA in za kakšno površino?
|
|
| |
|
Gost |
#22017-05-20 16:02sami upokojenci |
|
| |
|
Gost |
#32017-05-20 20:40Prosim, da ne obupate. Nekdo mora odgovarjat za to katastrofo. Dol z vasim zupanom in dol z vsemi, ki so izdali dovoljenja - verjetno so nekje njihovi podpisi. Lazejo vsi po spisku!!! |
|
| |
|
3 |
#4 Re:2017-05-20 20:42Verjetno so vsi ostali doma gledali Big Brotherja ali ostale TV bedarije ... Tipicni Slovenceljni pac. |
|
| |
|
tom |
#52017-05-20 22:13Če firma ne bo izgnana, če ne bo sanirala parcele in širšega prostora, kar bo koštalo večkratnik vrednosti podjetja pred požarom, če odgovorni ne bodo dobili desetletnih zapornih kazni, bo to enoznačno sporočilo in vabilo k še hujšemu kriminalu. Namreč, posel z odpadki, posebej nevarnimi je donosen. Pa kljub temu pri tem nastajajo stroški. Najbolj dobičkanosno je torej zadevo vsake toliko, ko so skladišča polna, zakuriti. Razen v primeru bolečih posledic za neodgovorne. No, za te pa moramo očitno poskrbeti sami. Ker do sedaj bi se državno tožilstvo že moralo zganiti, pa ni glasu o tem ... |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.