PROTI ODPOVEDI DELOVNEGA RAZMERJA DR. ERIKU BRECLJU

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PROTI ODPOVEDI DELOVNEGA RAZMERJA DR. ERIKU BRECLJU.


Gost

#51

2015-10-16 22:14

Erik Brecelj Dr.onkologije je priljubljen med njegovimi pacienti in širše.V rojstni Ajdovščini je prejel visoko občinsko priznanje. Zakaj mu dati odpoved, če je odličen zdravnik?

Gost

#52

2015-10-16 22:22

Zato,ker nekateri delajo,kot jim paše in izkoriščajo državo,davkoplačevalce in uničujejo še tistih nekaj poštenih,ki so v tej naši domovini! Zdravstvo je rak-rana že leta.Ko se gradi za zdravljenje pacientov se zapravlja in nihče ne odgovarja!

Gost

#53

2015-10-16 22:28

Hmm..Najprej kot podporo zdravniku, ki je človek v pravem pomenu besede...čeprav zaenkrat še ne potrebujem njegovega znanja...nikoli pa ne veš...je pa vse njegovo kadarkoli povedano ali napisano kar sem tudi prebrala, ja,da je človek. In navsezadnje,ker sovražim rekla kazala in papirno vojno zaradi katere ni bil nikoli nihče kaznovan.Žal sem tudi sama ostala ravno zaradi zagovarjanja resnice in pravice brez službe. In na koncu jaz upam,da tale peticija uspe zaradi njega samega in zaradi ljudi katsri ga potrebujejo ali bomo potrebovali

Gost

#54

2015-10-16 23:03

Dr. Brecelj je človek, ki ga hočeš spoznati, kljub temu, da je takrat za vsakega onkološkega bolnika najslabši čas. Je ČLOVEK z velimo začetnico. Pomagal mi je v najtežjih trenutkih in mi s svojim znanjem, strokovnostjo, izkušnjami rešil življenje. Če bi bila vsaj polovica zdravnikov takšna kot je ON, se v Sloveniji ne bi bilo bati za razmere v zdravstvu.....poštenost, srčnost, prijaznost.....vse to in še več označuje najboljšega kirurga onkologa v Sloveniji.

Potrebujemo Vas, dr. Brecelj in Vam stojimo ob strani!


Gost

#55

2015-10-17 01:45

Vedno moramo upoštevati resnico

Gost

#56

2015-10-17 03:17

Ker ga podpiram,podpiram resnico in sem proti korupciji v zdravstvu,ker vem da je je že ipreveč.

Gost

#57

2015-10-17 04:35

zaradi,svinjarij,ki se dogajajo na onkološkem inštitutu,ker je te svinjarije odkrival,dr.brecelj,bo,zato moral oditi,iz onkološkega inštituta

Gost

#58

2015-10-17 04:50

Erik je edini od naših javnih osebnosti, ki si je zaslužil vso mojo zaupanje in podporo, čeprav ga osebno ne poznam. Le z takimi osebnostmi na čelu naše vlade vidim pošteno bodočnost naše dežele in blagostanje vseh Slovencev!


Gost

#59

2015-10-17 05:32

Poštenjak , strokovnjak, domoljub !

Gost

#60

2015-10-17 05:48

Kot pacientka sem imela osebno izkusnjo z dr. Brecljem. Stara 31 let. Tisti dan sem v ambulanti izvedela, da imam Hodgkinov limfom stadija 4. Pripeljali so me v operacijsko, kjer je cakal dr. Brecelj, da mi naredi biopsijo kostnega mozga in odstranitev bezgavke. Jokala sem kot dez, bila sem obupana. Dr. Brecelj je takrat pristopil k meni in besede, ki jih je izrekel, so v meni zapisane za vedno.."Nasi zdravniki vcasih naredijo cudeze, zapomnite si to! ".. "In jaz sem vecni optimist".. Kasneje, ko sem lezala doma.. totalno slaba in brez las.. sem se vsak dan vsaj 10 krat spomnila nanj. Na njegov stisk roke in iskreni pogled, zaradi katerega sem mu verjela, kar je rekel! In imel je prav! Pozdravili so me in danes sem ziva in zdrava! Dr. Breclju pa velik poklon! Clovek na mestu in vrhunski strokovnjak!

Gost

#61

2015-10-17 05:51

Stanje je katastrofalno. Ne smemo dovoliti, da iz sistema mecejo ali izrivajo nase najboljse ljudi !

Gost

#62

2015-10-17 05:54

ker je velik in posten clovek

Gost

#63

2015-10-17 06:04

Je izjemen zdravnik ki hvalabogu ne želi biti povržen lobijem v zdravstvu,zato pa se mu to tudi dogaja.žal taka je Slovenija.

Gost

#64

2015-10-17 06:19

Edini, ki je povedal po pravici na glas o nepravilnostih na UKC, vsi ostali pa molčijo in država ne ukrene nič - no sedaj na koncu je podprla nekaj rušad.

Gost

#65

2015-10-17 06:41

Vsaj eden, ki nam pomaga dvigniti se iz te krize.....

Gost

#66

2015-10-17 07:02

Ker je tako edino pošten o in pravilno!

Gost

#67

2015-10-17 07:11

Ni boljšega in bolj predanega zdravnika kot je dr. Brecelj, ki mu pacienti niso samo številke na kartonih. On je zdravnik z dušo in srcem. Sram naj bo vse tiste, ki jim je trn v peti in ga hočejo odstranit. Res velika SRAMOTA!!!

Gost

#68

2015-10-17 07:16

Rešil mi je življenje! Vesela sem in počaščena, da sem prišla v njegove roke.

Gost

#69

2015-10-17 07:19

Peticijo sem podpisala zato, ker smatram, da je DR.ERIK BRECELJ enkraten zdravnik in da se moramo za take zdravnike boriti v našem zdravstvu, kajti njegov odhod bi pomenil katastrofo za naše zdravstvo in potrditev, da se strinjamo,potrjujemo in sprejemamo v naši državi korupcijo, manipulacijo, kraje....stopnja poštenosti bi s tem padla 100%.

Gost

#70

2015-10-17 07:29

To kar delajo dr. Eriku Breclju je nedopustno. S tem nam je dala politika jasno vedeti, da v tej državi ne sme biti poštenih ljudi, ampak samo barabe, katere so zaščitene kot kočevski medvedi. Žal smo pa mi tisti, kateri to dopuščamo. Res smo hlapci.

Gost

#71

2015-10-17 07:30

ker je edini iz vrst belih halj,ki si je upal pokazati na tiste,ki zdravniški eliti vseznalcev,pove v obraz,da ne delajo v korist ljudi


Gost

#72

2015-10-17 07:36

Ker podpiram razmišljanje dr. Breclja, ki mu ostala vrhovna srenja meče polena pod noge že vrsto let. Naša država potrebuje pokončne in poštene ljudi.

Gost

#73 Re:

2015-10-17 07:55

#1: -  

 Se strinjam z vami. Letos avgusta sem bila z mamo na ORL. Čakali smo v čakalnici ( pribl.10 ljudi). Naenkrat pride dr. Remškar,ki je spremljal svojo ženo. Prideta do sprejemnega okenca,sestre so skoraj salutirale od strahu. Dr. nekaj pošepne,sestra bliskoma zdrvi po zdravnico. Gospa se usede, počaka 1 minuto in glej zlomka: takoj je bila sprejeta. Dr. Remškar odide in reče,naj ga kar pokličejo, če bo še kaj... In raja je še naprej čakala,ker čas naročanja je pa ja ena irelevantna stvar v našem zdravstvu. Bruh. In potem ustrahuje z nekimi odpovedmi. Cerar pa nič. Iz pietete do ONKOLOŠKIH bolnikov bi ga moral že zdavnaj odstaviti.


Gost

#74

2015-10-17 08:03

Zaradi tega, ker do te peticije sploh ne bi smelo priti. In tudi upam, da ne bo potrebno, da se jo izkoristi. Sramota, da bi dr.Breclja odpustili. Vedno je dobro, da ima družba koga, ki ji postavi ogledalo.

Gost

#75

2015-10-17 08:31

Odpoved bi morala dobiti naša politika ne pa sposobni ljudje, ki se borijo za življenja drugih ljudi!!!