Zahtevamo odstop Alenke Bratušek z vseh političnih funkcij v Evropski uniji

Jožef BONIFARTI

#1 prevara DESETLETJA pa zahtevate odstop - LJUDSKO SODIŠČE ji naj sodi !

2014-10-07 17:25

A nam še vedno ni jasno, da so nas oropali ?!

prevara DESETLETJA    Pri sprejemanju t.i. NOVELE o BANČNIŠTVU :

- NISO upoštevali ustavnih sodnikov - niso upoštevali USTAVE

- so nas prevarali s prepozno objavo oz. objavo po preteku pritožbenega roka  (pravno, birokratsko gledano)

- sama prevalitev dolgov s posameznikov na državljane je tako goljufija brez primere (tipi so ostali lastniki !!). 

To je kot , da najamem kredit, odplačuje ga pa sosed in potem se hvalim kako sem rešil situacijo ! Bolano.

NISMO DOLŽNI PLAČATI kar NISMO KORISTILI !

NIKOMUR NISMO DALI POOBLASTILA DA LAHKO ZADOLŽI NAS in NAŠE POTOMCE ! NIKOMUR !

 

Jožef BONIFARTI

#2 prevara DESETLETJA pa zahtevate odstop - LJUDSKO SODIŠČE ji naj sodi !

2014-10-07 17:37

........ zanimivo. Nihče se ne sprašuje ali res rabimo ljudje plačati dolgove posameznih izbrancev, oni pa obdržijo lastništvo !?
To je kot bi vzel kredit, obroke pa napisal na soseda, da odplačuje, potem bi se pa hvalil, da si uspešno rešil situacijo !

To so naredili z t.i.NOVELO O BANČNIŠTVU !  


To je naredila politika - Bratovškina vlada (sprejeli so jo PS, SD, DESUS in DL).
Sedaj se pa zgražajo kak nastop je imela !!?


Kaj smo res tako neumni, da tega ne razumemo ?
_______________________________________

Jožef BONIFARTI

#3 prevara DESETLETJA

2014-10-07 18:21


Gost

#4

2014-10-07 19:16

Zadnji čas!
Gogis

#5

2014-10-07 20:00

Ta nastop je slika našega parlamenta, našega gospodarstva...... Ni čuda da so nas po stopnji korupcije, po konkurenčnosti gospodarstva uvrstili med afriške države.


Gost

#6

2014-10-07 21:03

Če bi AB imela kaj soli v glavi, bi po vseh kritikah, ki so prišle iz EU sama odstopila od kandidature za komisarko. Včasih je pametno narediti kakšen korak nazaj, da lahko potem narediš tudi kakšen skok naprej. Včasih se je pač pametno umakniti. Vem, da to ni preprosto, je težko, a včasih je to pač najpametneje. Ne vem, kdo vse so njeni svetovalci, a čudi me, da ji noben tega (očitno) ne predlaga. Amen.

Gost

#7 Re: prevara DESETLETJA pa zahtevate odstop - LJUDSKO SODIŠČE ji naj sodi !

2014-10-07 21:06


Gost

#8

2014-10-07 23:12

Pa da je ne vidimo več!!!

Gost

#9

2014-10-08 04:14

mislim,da je AB vse povedala in pokazala sirnemu svetu kaj ona zna

Gost

#10

2014-10-08 05:13

Popolna odstranitev od vseh funkcij. Taksna oseba, ki gleda samo na lastne interese, nima kaj delat v parlamentu, kaj šele nas zastopat v Eu.

Gost

#11

2014-10-08 06:06

Ostajam brez komentarja,saj njeno delo je bilo itak vidno,tako kot tudi razgledanost in poštenost......

Gost

#12

2014-10-08 07:11

To mora narediti takoj ker imam ze dovolj njene osabnosti, samohvale in lazi in ne pocne drugega kot sramoti Slovenijo...

Gost

#13

2014-10-08 09:03

Realno gledano nima znanja za evropski parlament.
EyeintheSky

#14

2014-10-08 09:09

Kaka idiotska peticija! Kako se vam da zgubljat čas s praznim nakladanjem - v bistvu niste nič boljši kot AB!


Gost

#15 Re:

2014-10-08 09:42

#14: EyeintheSky -  

 Ljudje imajo pravico povedati kaj si mislijo o njenem delu v politiki. Temu se reče demokracija.


Gost

#16

2014-10-08 14:06

Zaradi vseh laži in nesposobnosti, ter sramote s katero nas je osramotila.

Gost

#17

2014-10-08 14:12

Zaradi blamaže ,ki jo je povzročila in je pahnila Slovenijona najnižji nivo.Nikoli ni bila sposobna priznati kakršno koli krivdo oziroma napako in nesposobnost vedno so drugi krivi.

Gost

#18

2014-10-08 14:51

Pozdravljeni!

Če po pravici povem, ne najdem besed, ki bi opisale moje ogorčenje nad dogajanjem v slovenski politiki, ki se je preselilo tudi v EU. Ali Slovenija res ne zmore sposobnega poštenjaka, ki bi nas vodil in pripeljal iz krize. Ni čudno, da se nam vsa Evropa smeje, saj gre tudi meni na smeh, čeprav bi se najraje jokala. Najbolj pa boli to, da je narod NEMOČEN. Ja, imeli smo volitve in....ali je kaj bolje kot je bilo? NE in bojim se, da tudi ne bo dokler...ja, takrat pa vem kaj me čaka. Ampak, ali je vredno živeti v taki državi, kjer si ne moreš privoščiti nič. Imamo lepo domovino, ki bo kmalu potujčena. Povejte, ali grem lahko v domače toplice? NE! Tam je največ tujih gostov. Ali grem lahko na domače morje? NE! Tudi tam je največ tujcev. Ali lahko kupim v trgovini kvalitetno domačo hrano? NE MOREM! Ta gre čez mejo k tujcem, ki imajo denar in lahko plačajo SLO drago hrano..... da ne naštevam dalje. Zelo sem razočarana nad vsem, kar je nastalo iz SLOveniJE. Ni čudno, da se je lipa - simbol samostojne države, na Kongresnem trgu posušila. Ob takih vodilnih, kot jih imamo, se bomo kmalu posušili tudi mi!
Lepo vas pozdravljam,
Sonja Srna

Gost

#19

2014-10-08 15:48

Alenki Bratuvšek je potrebno odvzeti vse funkcije ki bi vplivale na razvoj države, razvoj državljanov ter ostale odgovornosti. Proti njej pa sprožiti kazenske postopke, za katere je bila odgovorna v času njenega udeleževanja v državnem položaju.

Gost

#20

2014-10-08 17:27

Čas je že bil, da kdo organizira takšno peticijo

Gost

#21

2014-10-08 19:47

Ce Kdo ni sposoben kar ven , naj gre na cesto toliko gorje je naredila , naj sama okusi kako je to , nekateri se za drobiz borijo za prezivetje ona pa bi rada za nic luxus zivela ne zasluzi si ker je lazljivka . lazljivci nimajo kaj iskat v javnem zivljenju , levi ste kritizirali Jelencica ste pa levi huje kot najslabsi clen izrodka

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2014-10-08 19:50



Gost

#23

2014-10-08 20:26

Alencica ni sposobna za tako odgovorno mesto v EU...

Gost

#24

2014-10-08 21:39

MI JE ZELO VŠEČ DA SE ZBIRAJO PODPISI,NIKOLI NISEM BIL NJEN PRISTAŠ,ŠE V PARLAMENTU KOT PREDSEDNICA VLADE TUDI TO JE BILO ZELO ZELO SLABO VODENJE,POLEG TEGA PEŠA ANGLEŠKI JEZIK.
ŽENSKA NAJ RAJE ZA ŠPORHETOM BO,BO VEČJA KORIST,POLITIKA JI JE PREVEČ TUJA

Gost

#25

2014-10-10 10:38

Dejanja, ki jih je počela, so sramota za Slovenijo.
Toliko napak pri njenem vladanju, zadolževanju, hinavščini,in sedaj še njen nastop pri zaslišanju v EU: sramota.