Pobuda za vrnitev 2. januarja kot dela prostega dne

Quoted post


Gost

#7

2015-01-03 21:37

Je zelo vredi zadeva me pa sam zanima,kaj pa referendum ki smo ga imeli glede odprtih trgovin ob nedeljah pa ne duha in sluha to je bil edini dan z kterim smo bili skupaj kot družina pa še tega so nam uzeli za to bi še morali nekaj postorit saj vodilni ob nedeljah ne delajo mi ki jih plačujemo mormo delat ob nedeljah.

Replies

delavka

#149 Re:

2015-01-20 09:52:29

#7: -  

 Se popolnoma strinjam z vami! Kaj je z izglasovanim referendumom, da so ob nedeljah trgovine zaprte?! Zaradi mene je popolnoma vseeno, če je 2 januar ali praznik ali delavni dan, ker jaz delam v vsakem primeru. Nimamo vsi sreče, da bi delali v javni upravi. Doma so pa po veliki večini samo oni. Ne mislim samo za parlament, oni bodo delali vedno tako, da bo njim v prid. Tisti, ki so po pisarnah javne uprave. Policisti, zdravstvo, oni prav tako ne poznajo prostih praznikov... Tisti, ki so izpodbili izglasovani referendum o zaprtju trgovin, naj vrnejo denar, ki se je porabil za tisti referendum. Stran vržen denar, če se je ljudstvo odločilo za zaprtje trgovin ob nedeljah, oni pa niso upoštevali.