Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim

Quoted post

Tugo

#50 Re:

2014-12-07 18:01

#42: -  

 Ida, nočem biti nesramen, ampak vi ste se verjetno najprej naučili plavati, potem pa ste skočili v vodo!? Brez zamere, ampak tako sem razumel vaš komentar. 

Replies


Gost

#58 Re: Re:

2014-12-07 18:46:21

#50: Tugo - Re:  

Zelo hitro ste odreagirali, in, verjemite, pričakovala sem to!  In primerjava s plavanjem tudi ni naključna, mar ne? Na moje pismo niste.

Zato predlog:

ne norčujte se iz inštitutov neposredne demokracije in tudi ne iz ljudi, ki vam zaupa(m)jo. Pošljite (ali osebno vložite) Peticijo ali Pobudo ali ... - kakorkoli to imenujete - v Državni zbor RS. Od tam vam bodo prej ali slej povedali, da je pravilno ali nepravilno vložena in / ali oblikovana.

 Še vedno pa Vam (in nam - vnovičnim podpisnikom) ostane še eno zbiranje podpisov - takrat pač k predlogu zakona, če boste uspeli pridobiti pravno pomoč.  A zgolj priimek in ime ter kraj prebivanja ne bo zadoščalo k zbranim podpisom pač ne bo zadoščalo.

Zato še enkrat:

ne komplicirajte, vložite takšno besedilo, kakršnega in katerega smo podpisali. Jaz podpisa ne bom umaknila, razen, če ugotovim, da se resnično norčujete in zbirate podpise zgolj za potrebe izdelave političnega profila posameznih podpisnikov. (Razmislite tudi o tem!)

S spoštovanjem,  Ida Čuden Rebula