Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim

Quoted post

Analitik

#268 Re: Re: ne strinjam se

2014-11-25 15:02

#262: - Re: ne strinjam se 

Anarhijo! Kaj pa imamo sedaj?

Vsi so barabe, vsi kradejo in vsi počnejo kar jim paše. In če smo zelo pošteni, če ne bomo nekaj spremenili, je še samo vprašanje 100 do 300 let, ko bo dejansko konec civilizacije.

Nobena meni znana revolucija ni spremenila ničesar bistvenega. Pač namesto enih lopovov so prišli drugi.

Edino kar bi res pomagalo je lastna odgovornost, odgovorna vzgoja otrok in kultiviranje osnovnih etičnih vrednot.

Ženski pade iz torbice 100 € in tega ne opazi. Kdo od vas bi ji ta denar vrnil? Nekateri verjetno bi. Pa je takšnih ljudi v Sloveniji več kot 50 %? Če mene vprašate ni. Politiki in družbena dogajanja so projekcija naše lastne realnosti - to je dejstvo. 100 € ali 100 min € - prav nobene razlike za ljudi, ki nimajo etike vgrajene v svojo podzavest.

Replies

vinko

#272 Re: Re: Re: ne strinjam se

2014-11-25 16:04:39

#268: Analitik - Re: Re: ne strinjam se 

 No, no, nikarte ne bodi tak egocentrik in ne sodi drugih po sebi.


Gost

#276 Re: Re: Re: ne strinjam se

2014-11-25 16:18:05

#268: Analitik - Re: Re: ne strinjam se 

 Koga ti nazivaš z vsi...če si ti lopov in kradeš to ne pomeni da lahko blatiš in pljuvaš po nas poštenih Slovencih. In če se šteješ med te tvoje vse  potem jasno povej da si pač lopov in da pač tudi kradeš pa četudi samo žvečilne. Tudi taki bi si zaslužili luknjo.

Jaz v življenju nisem ukradel ničesar in v tem duhu so vzgojeni tudi moji otroci.

Sem pač človek ki ne stokam in se ne smilim samemu sebi ampak se sam trudim da bi mi bilo v življenju bolje. Tudi z delom se da dostojno živeti.