Nepravicno sojenje SIT groupu!

Quoted post

Roflmajster

#15 Re:

2013-05-07 17:45

#13: *peace* -

Pa kaj ma to veze kok so stare? Bom jaz bratca ko je 4 leta star poslal na talente pa bo tam neki ringaraja mal odfušau pa če bo ker reku da ni tok dobr kt recimo Žiga Lakner al pa nevem kdo, bom reku "ja pa on je komaj 4 leta star, Žiga ni bil tok dober pri 4ih letih. Veš kak dobro bo moj bratec pel pri 17ih". Res ne poznam teh punc, ampak nasploh obnašanje kar ga je bilo videt na TV je arogantno. Če so v privat življenju drugačne, je to njihova stvar. Kar so pa pokazale na šovu je sicer dober ples, ampak preveč se kujejo v zvezde. Točka, ki so jo pokazale v polfinalu je bila sicer dobra, ampak slabša kot avdicijska točka in sigurno slabša kot točka od DD stars.

Replies

calmdown

#17 Re: Re:

2013-05-07 19:49:40

#15: Roflmajster - Re:

Zmenjeno, ni problema, pa sporoči kdaj bo tvoj 4 letni bratec zbral pogum in prišel na talente! Bomo glasovali, ni problema ;) Sicer pa konec koncev ni njihov problem, če ti ne znaš razumeti heca in popolnoma normalnih odgovorov, vsi ostri pogledi in kritike pa na njih letijo samo zaradi imena Maestro, za katerega ste nekateri še tako prepričani da jim pomaga, pa jim po mojem mnenju prej škoduje!
Sploh pa ali je važno? Popolnoma nesmiselno prerekanje na forumih in take stvari je popolnoma otročje, pojdi to punc in jim povej v glavo, da so arogantne in vse kar ti ni všeč, ker veš ni problema, poznam jih dovolj dobro da vem da jim bo to samo vlilo novih moči za finalni nastop, ki bo vsekakor nekaj spektakularnega! ;)
Požrimo že to slovensko faušijo in pustimo ljudem, da so to kar so!
Prišle so na talente, da živijo svoje sanje in da jih uresničijo, če pa nekaterim to nikoli ni uspelo, potem pa naj pustijo drugim tistih 5 min na odru ki je samo njihovih. :)
Sploh pa so lahko upravičeno ponosne nase, saj imajo tisto nekaj, za kar bi marsikdo dal vse kar ima!

Lepo popoldne še naprej!