Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo

Quoted post

pijavka

#32 Re: parlament na minimalno plačo

2013-05-02 11:21

#20: - parlament na minimalno plačo

Javljam se pijavka: sem medicinska sestra in po tvojem visim na gospodarstvu in si ne zaslužim svoje plače, četudi delam ponoči, praznike, ko je dosti tistih iz gospodarstva doma. In ko bo tvoj otrok ali starš ali ti zbolel, se poškodoval, doživel kap, ... nikar ne išči pomoči, ampak ostani doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Replies


Gost

#86 Re: Re: parlament na minimalno plačo

2013-05-06 19:31:05

#32: pijavka - Re: parlament na minimalno plačo

PIJAVKE NI RES KAR PIŠETE POLICAJI MEDICINSKE VI STE POTISJENI V JAVNI SEKTOR (ZATO DA IMAJO  PIJAVKE KRITJE IN SE SKRIVAJO ZA VAŠIMI HRBTI ) VI NIMATE TAKE PLAČE DA BI SE LAHKO SMEJALI SEM DELAL TUDI TAKI TURNUS KOT VI PA VEM KAKO JE KO HOČEŠ ITI SPAT PA TE POKLIČEJO NA NUJNO

gost

#123 Re: Re: parlament na minimalno plačo

2013-05-08 13:08:35

#32: pijavka - Re: parlament na minimalno plačo

Spoštovana, vaša ogorčenost ni bila na mestu, saj trenutno "debatiramo" o poslancih, ki bi vsem vzeli (vam so že in bodo še), vaš poklic pa je občudovanja vreden. Zato glavo gor, saj ste na istem kot mi vsi, za svoje delo ne dobite pravične in tudi zaslužene plače - poslanci plače vsekakor dobijo več kot si je zaslužijo (da o ostalih bonitetah niti ne govorimo)!!!!!

Kolofon

#2061 Re: Re: parlament na minimalno plačo

2013-09-24 19:35:48


Gost

#2074 Re: Re: parlament na minimalno plačo

2013-09-26 10:19:04

#32: pijavka - Re: parlament na minimalno plačo

kapo dol vsem medicinskim sestram !!!!!

vi imate isti problem.

Za zdravnike "no limits", sestram, administratorkam in ostalim pa če kaj ostane.

Na konec koncev pa vas vse v isti koš mečejo in očitajo.

KAPO DOL!!!