Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim

KATARINCA

/ #108

2014-12-22 08:58

Pozdravljeni spoštovani Tugo, pozdravljeni vsi, ki sodelujete v tej iniciativi

Ne vem, zbegana sem ob misli, da bi bilo potrebno podpreti neko stranko, če želimo v tej naši ljubi domovini spremembo na bolje. Kaj še nam vedno ni jasno, da vsaka nova vladajoča karavana nadaljuje pot predhodne. Menjavanje oblasti po tekočem traku nam od samosvojitve naprej ni prineslo boljšega življenja. Le denarja nam zmanjkuje. Tudi zato, ker se za vsake volitve, sklice sej političnih veljakov in njihovih "delovnih" teles, okrogle mize, neodvisne strokovne komisije ... potroši ogromno denarja. Zanimivo bi bilo izvedeti koliko nas pravzaprav ta "demokratični aparat" in vsi dodatni pripomočki stanejo. Če gre podjetju slabo, najamejo kriznega manegerja. Kaj storiti, če gre slabo državi? Podpiram vsako možno obliko spreminjanja na bolje. Kaj mi je narediti? Sem invalidska upokojenka, zato bi potrebovala jasna navodila. Mislim z zdravo kmečko pametjo in znam poprijeti za marsikatero delo. Dodelite mi ga.

Vse dobro želim