Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim


Gost

/ #48

2014-12-20 17:39

Popolnoma se strinjam z vami.Tudi sam sem za konkretno reševanje te situacije. Katastrofa te naše današnje družbe je mlitavost, bojazen da bodo ljudje izgubili še to kar imajo. Dokler je pri nas še takšna situacija, kot je, dokler se vsaki dan na cetah srečajo novi Jaguarji, Mercedesi, Land Roverji in ostale prestižne znamke avtomobilov, vam garantiram da nobene prave reakcije na to samopašnost vlade ne bo. Tisti ki pa nimajo več kaj dati svojim otrokom za kosilo ali večerjo, se pa ne upajo na cesto.
Kar se pa tiče ZL na eventualnih predčasnih volitvah, ima mojo polno podporo. Bojim se pa da zastonj.
Tudi meni se SMC "zgravžala". Tako popustljive in neodločne stranke na oblasti, nisem pričakoval. Desnica dela naprej po svoje, Cerar se pa drži svoje obljube dane v času volitev o spoštovanju odločb sodišč. Kot da ne vidi da SDS to z pridom izkorišča. Ne vem pa kako razumeti to predsednikovo popustljivost.