Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo


Gost

/ #1993

2013-09-20 07:29

Srčno si prizadevam,da bo ta peticija uspela in upam ,da so navadni državljani (delavci)republike Slovenije končno prišli k pameti in ugotovili,da nas država samo molze,kradejo še naprej,kar pač je še ostalo mi pa samo gledamo zato mislim,da je skrajni čas,da stopimo skupaj in že končno enkrat pokažemo,da imamo tega dovolj in da preprečimo da ne mislimo tako mi,kot naši otroci ostati novodobni sužnji za kar so nas vladarji naše države že naredili.Zato narod ne zatiskajte si oči in ne več čakat,da bo samo od sebe bolje,ker ne bo razen slabše je še lahko .primer: še otrok,če želi naprimer neko igračo se postavi za sebe in tečnari pa se meče v trgovini po tleh dokler ne doseže,da mu jo kupimo mi pa samo čakamo in čakamo,dejmo se že zbudit razen,če vam je vseen za vas in vaše otroke meni ni.Pa še to minimalna plača se mora obvezno mora dvigniti ,da bomo tudi navadni delavci lahko vsaj iz mesca v mesec normalno preživeli in ne,da si moramo osnovne položnice dostikrat v letu prelagati za naslednji mesec,ker pač moramo enostavno imeti tudi za hrano in šolanje otrok.LP SLOVENIJA GRE OZ.MORA ITI NAPREJ