Arinina peticija
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Arinina peticija.
|
Gost |
#12016-07-05 18:26Izmečki naj dobijo najvišjo kazen... |
|
| |
|
Gost |
#22016-07-05 18:49Zato, ker ima vsak otrok pravico ziveti. Ta dva pa je treba obesit na Cufarjev trg na Jesenicah in pustiti ljudem da ju lincajo in kamenjajo. Zasluzita si najvecje muke kar obstajajo. Zelim jima da bosta raspadala od bolezni a raspasti ne bosta mogla. Molila Boga da umreta a umreti ne bosta mogla!!!!!!! Dno dna!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#32016-07-05 18:57Ker je tako dejanje nedopustno...brez besed... |
|
| |
|
Gost |
#42016-07-05 19:04Ker ne podpiram nasilja nad otroki, nad nobenemu živemu bitju... Ko sem videla mi je bilo slabo kakšne ljudi imamo |
|
| |
|
Gost |
#62016-07-05 19:10Srce me boli. Tega preprosto ne moremo ignorirati. Zaslužita najvišjo možno kazen. Nimam besed |
|
| |
|
Gost |
#72016-07-05 19:12In za morilce naj uvedejo električne stole |
|
| |
|
Gost |
#82016-07-05 19:12Ker je nasilje nad 2- letnim otrokom nizkotno dejanje. Stars(mati) in njen ocim ki sta to povzrocila,sta dokazala da si nista zasluzila priloznosti skrbnistva za malo Arino. Zelim jima da obcutita isto bolecino kot jo je Arina. Iskreno sozalje druzini male deklice,mislim pa a bi morilca morala dobiti dosmrtno kazen. |
|
| |
|
Gost |
#92016-07-05 19:18Se strinjam z vsebino peticije. |
|
| |
|
Gost |
#102016-07-05 19:23Ker se mi ne zdi fer da bi onadva na naš davkoplačevalski denar uživala brezskrbno 20 let in zato ker je za to kar sta naredila to edina prava kazen |
|
| |
|
Gost |
#112016-07-05 19:23Jadno dijete , nazalost malena Arina nije jedina ko zna koliko djece jos prolazi pakao, zsustavimo nasilje nad djecicom. |
|
| |
|
Gost |
#122016-07-05 19:24Ker so take in podobne stvari prikrite...zloraba otrok. ...to je katastrofalno....smo najvecje zlobe tega sveta zemlja ljudje-zlobne zivali
|
|
| |
|
Gost |
#132016-07-05 19:24Sem za uveljavitev dosmrtnega zapora za najhujse zlocine. To ni tezko spremeniti v zakoniku |
|
| |
|
Gost |
#142016-07-05 19:24Z lahkoto sem to storila! Za malo Arino |
|
| |
|
Gost |
#152016-07-05 19:25Morata dobiti najstrožjo kazen! |
|
| |
|
Gost |
#162016-07-05 19:25Ker je to nekaj nedopustnega,skoda za otroka. |
|
| |
|
Gost |
#172016-07-05 19:26Zato ker take stvari so pa nedopustne,pošteno povem ubila bi oba in to zelo počasi....se opravičujem besedam smrtna kazen upam da uspe..... |
|
| |
|
Gost |
#182016-07-05 19:26Ker sta za ubit!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#192016-07-05 19:26zato ker nočem,da bi se še komurkoli od otrok zgodilo kaj tako groznega in nepojmljivega!To je treba ustaviti,naj se zakon spremeni,naj bo sistem bolj privit za take psihopate in ne bodo imeli več možnosti počenjati grozodejstva!!! |
|
| |
|
Gost |
#202016-07-05 19:27Sama imam 15 mesecev starega otroka....newem kako je lahko kdo tako krut do malckov..:( |
|
| |
|
Gost |
#212016-07-05 19:27Niso zaslužili samo v zaporu sedeti.To treba pred obcinstvom mučiti!!! |
|
| |
|
Gost |
#222016-07-05 19:27Že tako je slovenija z leta v leto večji poden ..kar se pa dogaja zadnje 2 leti pa je za zjokat in to z vseh pogledov. |
|
| |
|
Gost |
#232016-07-05 19:28Ker sem proti nasilju otrok in vsak otrok si zasluzi bit ljubljen in srecen ta dva pa se naj cvreta v peklu |
|
| |
|
Gost |
#242016-07-05 19:30Te ljudi je treba mucit na surov nacin da trpijo se bolj kot je trpelo to ubogo dete |
|
| |
|
Gost |
#252016-07-05 19:30Ker si to morilca zasluzita |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.