PROTI novim mestnim radarjem v Mariboru

Quoted post

Zaphod Beeblebrox

#229 Šport

2012-10-20 10:08

No, viole, končno imate priložnost narediti nekaj dobrega za svoje mesto. Nogomet je še vedno samo igra... politika je pokazala kakšno vrednost imajo zanjo njeni volivci in njeni navijači...
župan nam je dosodil res veliko nezasluženih rdečih kartonov, sedaj pa smo si dali še avtogol... nogometaši vseh klubov so športniki in delajo za svoj denar, tako kot mi, zato se nehajmo gristi med seboj, ker pač navijamo za različne klube... Pokvarjenci sedijo v posebni loži in štejejo svoj prikraden denar...

Replies


Gost

#232 Re: Šport

2012-10-20 11:03:05

#229: Zaphod Beeblebrox - Šport

Alo,čuj zakaj samo viole,kaj drugi ste pa ovčke a ne?Potem pa viole naredijo kdaj kakšno frko,pa potem vsi sam pisarite kakšni huligani so.Mater mi greste eni že na živce.Če se gre na ulico,gremo vsi.A je jasno?Potem pa si še napisal,da viole naj naredijo nekaj dobrega.Pa kaj si ti munjen a kaj?????Viole daredijo več koristnega kot pa cela mestna občina skupaj......malo si poglej kolikokrat so viole organizirale humanitarne akcije po vsem mestu,zbirajo oblačila za socilanlno ogrožene družine,zbirajo hrano za zavetišče za živali,zbirajo denar za socialno ogrožene otroke......pa še in še....samo še enkrat napiši da naj viole naredijo kaj pametnga,pa sem pripravljen se s tabo sočit v živo.Še enkrat,če se gre na ulico in da zaustavimo mestne lopove,potem smo vsi skupaj.VSI ENO SMO!