Odločni NE za novi zemljiški DAVEK-Odločni DA za UTD-1000€ /preb.

Štafeta Življenja

/ #6 Pohvalno razmišljanje dosedanjih komentarjev

2013-09-10 08:09

Spoštovani vsi, ki ste zadevo komentirali. Veseli me, da iz vaših predlogov veje razum, izkušnje, "dih življenja", ki ga živite, prenašate, trpite. Na žalost je v naši prelepi domovini premalo takih ljudi, kot ste vi zgoraj-odločni, srčni, ljudje akcije in ne praznih besed,.., večina je na žalost kot ovce, skriti v rovih obupa, bede,čakajoč na dober privid.... in le reki med nami znamo dvigniti glavo, "stegniti jezik" in nastopiti odločno za prijaznejše življenje.. Kaj se še mora zgoditi, da se bo tudi povprečni "Janez"-Slovencelj prebudil in videl-uvidel, da brez lastnega sodelovanje lepšega jutri enostavno ne more biti?? Če nas pa to sedaj- Davku NE, UTD-ju DA- ne bo zedinilo,..poleg ostalih ukrepov seveda..nekaj sem jih že nakazal tudi tukaj http://bit.ly/14EZ56Q ,... potem pa je bolje da komet trešči v to ljubo Slovenijo,.in nas zradira z obličja Vesolj, ker nam brez enotnosti in odločnosti ni rešitve.. En zelo banalni primer: Ko se gre za kako čisto brezvezno stvar- ko npr. oni "drotarji-Heavymetalci"..Frankensteini, Herbersteini,..ali kaj so že, ružijo-igrajo v Stožicah, takrat narod tako navali in od navdušenja pobesni, da se jih takoj zbere po 100.000 in več. A tule ko pa gre za naše življenje, za naše preživetje, za naše družine in za prihodnost naših otrok....tule pa večni vse dol visi- jim je vseeno, kaj se z nami dogaja. Tu nekaj ne štima?? Naj mi prosim nekdo pameten pove, kaj je za narediti, da bi ljudem padle te plašnice iz oči in bi videli dejansko stanje in se skupno, družno uprli vsemu, kar nas spravlja v bedo, obup, ob zemljo, službe, dostojanstvo.. Če se nas zbere vsaj 50.000 odločnih pa smo zmagali, ker bomo potem potegnili ostalo "kritično maso" ljudi za sabo. Zato deli, obveščaj, sporočaj ta link naprej. Hvala. http://www.pravapeticija.com/odloni_ne_za_novi_zemljiki_davek-odloni_da_za_utd-1000_preb in še FB skupina : Odločni NE za zemljiški davek,odločni DA za UTD.. Daj na svoj zid, deli, pozivaj, se združuj in obveščaj.Tvoj trud ne bo zaman, kajti trpečih nas je že preveč!