Dodelitev skrbništva starim staršem v primeru Škratek

Quoted post


Gost

#121

2016-04-01 04:55

Nedavni primer odtujitve otrok starim staršev s strani CSD-ja je NEDOPUSTNO dejanje in bi moralo biti kaznovano. Z mojega vidika gre za ugrabitev. Sama sem mati samohranilka. Oče mojega otroka svojo hči obišče le vsake 3 tedne, pa še to za komaj kakšno uro. Hči ima po njegovi strani dve odrasli polsestri, ki pa zanjo nočeta niti slišati. Na splošno je njegova stran proti moji 5-letni deklici zelo negativno nastrojena.
Moja starša pa sta z letošnjim letom oba v penziji in še zelo vitalna. Krasno skrbita za svojo vnukinjo in ona ju obožuje.
In če se meni kaj zgodi? Po CSD-jevi logiki pripade očetu in negativnemu okolju. Groza!! Pa kdo so oni, da bojo odločali o tem?! In če jo oče zavrne, ji ne bodo pustili ostati v ljubljenem okolju, kjer ima VSE, pač pa jo vtaknili k rejniški družini? Moja hči bi v tem primeru od žalosti umrla.
Groza me je, kaj vse si ti ljudje lahko dovolijo, zato MORAMO stopiti skupaj!

Replies


Gost

#129 Re:

2016-04-01 05:06:16

#121: -  

 Žalostno in nedopustno. Tudi v mojem primeru ima očitno oče otrok, ki se je na stikih pojavil nazadnje septembra 2015, več možnosti  do otrok kot pa moja dva , ki zanju skrbita  vsakodnevno ,ko sem jaz v službi. Nedopustno!!! potreben bo konkreten premik v zakonodaji narediti.