"PUSTI PETI MOJGA SLAVCA, KAKOR SEM MU GRLO STVARIL"

Quoted post


Gost

#2

2016-03-30 09:30

Peticijo sem podpisala, ker se z vami popolnoma strinjam. Manjka samo še ena stvar, da se na TV in na vseh možnih festivalih, kjer ima glavno vlogo TV Slovenije, pojavljajo stalno ena in ista imena. Tako kot pevci, pevke, predvsem pa avtorji. Človek bi pomislil, da je pri nas zgolj le kakšna desetina ustreznih glasbenikov, vse ostalo pa je za v smeti. Upam, da nam bo s peticijo uspelo, ampak lobiji so premočni, tako, da težko dvomim, da se bo kaj premaknilo na boljše!
Majda Arh Sevšek

Replies


Gost

#50 Re:

2016-05-12 15:31:06

#2: -  

 Cvetu slovenskega šund popa, glasbeno retardiranega debilana stila, niso dovolj TV Golica, TV Petelin, TV Veseljak in vrsta lokalnih tv postaj. Niso jim dovolj niti prime showi na nacionalki in komercialkah. Ne, oni želijo s svojo cenenostjo uničiti kulturo. In zato se poimenujejo melodični pop. Fantje & dekleta: melodični pop si bili Pepel in kri, Hazard, danes so to Tabu, Plestenjak, Rok Golob,  Gušti, Maraaya, Manuella,... Če se ne motim, ti izvajalci imajo prostor na RTV. Rijavec z verskim popom, Lendero z dalmatinom, Čuki z NZG in otroškim popom, pa sodijo v posebne namenske programe. Bobu bob.