NOV sodniški kriminal - NE DOVOLIMO DELOŽACIJE OTROK NA CESTO!


Gost

/ #21

2016-04-21 06:08

Zato ker sodniški mlini meljejo za lopove zelo počasi, dokler ne vse skupaj zastara.
Med tem časom lopovi vse premoženje prepišejo na druge, oziroma svoje nepremičnine " Prodajo " , seveda fiktivno , na papirju. Oni pa še vedno uživajo lagodno življenje. Za male ljudi pa sodišče dela zelo hitro, takoj jih zablokira, potem če upnik ne dobi poplačila ,ker je plača dolžnika premajhna, gredo takoj v akcijo za vse premičnine in nepremičnine. Zaračunavajo ogromne stroške , vsaki ugovor moraš takoj plačati, drugače se šteje da je brezpredmeten, kratka sodstvo in davčna uprava so rak rana naše družbe. Tudi jaz sem imela probleme s tem, hvala bogu da sem stvari rešila. Celo kot podjetnica, so mi zablokirali izdobavo materiala na carini, ker baje nisem imela poravnane vse obveznosti. Po dnevu iskanja in kontroliranja , se je ugotovilo da je moje podjetje imelo poplačano vse račune za carino, popolnoma vse, vendar so eno plačilo dobili namesto na valuto , naslednji dan. Jaz sem pa plačala v valutnem dnevu. Zaradi razlike par ur, so se zaračunale obresti v višini 0,37 eur . Zaradi tega zneska 0,37 eur, je kamion z materialom čakal na carini 4 dni, kajti vmes je bila še sobota in nedelja, tako da je bil ocarinjen šele ne ponedeljek. Čakal je pa od četrtka. Prevoznik mi je zaračunal 856 eur stojnine, kupec pa še 2.200 eur penalov, ker je dobil blago 5 dni kasneje. Zaradi birokracije 0,37 eur, sem izgubila več kot 3000 eur. To je naša davčna, carina in seveda cvetka so sodišča. Nisem šla v tožbo, kajti odvetnik mi je rekel. ljubica- Marija z državo ne se bosti, boš izgubila preveč. Danes nimam več podjetja, uničila mi ga je država in pa sodni sistem, kateri mi ni pomagal pri izterjavi dolžnikov. Ker so to bili dolžniki iz tujine, ni nihče nič ukrenil, niti konzulat v Trstu na katerega sem se obrnila. Pač ni njihovo delo pomagati ljudem. Oni samo denar prejemajo za delo , katero ni njihovo delo. Zato podpisujem peticijo.



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...