Referendum o nameščanju azilantov


Anonymous

/ #36

2016-02-28 16:43

To, kar je Stoyan Svet predlagal, mi je vsekakor blizu. Ne glede na vse nesramne obkladke z levičarsko miselnostjo, naivnostjo itd, sem in bom vseeno v 'prvi vrsti vedno za to, da se ljudem, ki potrebujejo pomoč, pomaga, pa naj pridejo od koder koli že, kot se lahko enkrat morda zgodi z nami in nam ne bo vseeno, če nas bodo zavračali in getoizirali ! Hkarati pa se povsem strinjam, da je v tej zmešnjavi nujno potreben red in predvsem spremljanje in pravilno ukrepanje do teh, ki kakorkoli ogrožajo našo državo in ljudi, ali na to hujska druge !! Tak odziv , ki je takojšen in odločen je edino in vse, kar potrebujemo vedet in delat...vsi ostali pa so dobrodošli, da se jim nudi pomoč.......vsiljevanje svojih videnj na svet in življenje, ali namerno izkoriščanje socialnega sistema pa definitivno sodi v tisti del, ko taki pač pri nas niso več zaželjeni...in tako bi moralo biti od samega začetka nastanka te krize, ne pa, da se maramo čist za vsako samo po sebi umevno stvar povezovat izven sistema in s peticijami in podobno zahtevati pravilni odnos oblasti !! ...Tako pa sedaj, res žalostno, večina v vseh beguncih vidi nevarne pošasti, ki nas bodo uničile,na mesto, da bi jim vsaj malo omilili posledice terorja, ki so ga že doslej doživljali !
Edino, kar bi prepustil malo širši, predvsem pa strokovni presoji, je določilo, koliko beguncev, oz. prosilcev za azil lahko sprejmemo....Ob primernem nadzoru in organizirani asimilaciji je po moje ta št. lahko dosti večja !?=...in hkrati še kako prevelika, če je ta masa ljudi prepuščena stihiji !?