PETICIJA PROTI POSTAVITVI SPOMINSKEGA OBELEŽJA DOMOBRANCEM V GRAH

RESNICAINPRAVICA

/ #688

2014-04-09 14:34

Danes je arhivski raziskovalec in predsednik Društva za raziskovanje polpretekle zgodovine ekskluzivno za Politikis.si razkril, da je samo še vprašanje časa, da se bo našlo truplo s strani Udbe likvidiranega Stjepana Crnogorca. Truplo pa naj bi bilo, sedaj pa pozor – samo en kilometer zračne linije od WTC-ja – na ljubljanskih Žalah!

Leljak je povedal: ”Prejel sem telefonski klic zaposlenega na Žalah, kateri mi je potrdil, da je Stjepan Crnogorac bil pokopan v Žalah. V grob, ki so ga izkopali za redne pokope, so ponoči ta grob podaljšali za pol metra, dali truplo Crnogorca v grob in ga pokrili, naslednji dan pa opravili “normalni” pogreb. V tem trenutku še ne vemo, v katerem grobu je, verjamem pa, da bo to v krakem času zelo jasno. To postavlja na laž vse tiste medije, ki so pisali in poročali o tem, da je Crnogorac umrl v Afriki ali v Bosni. Crnogorca so likvidirali v Sloveniji, v Sloveniji je takrat imela sedež tudi t.i. Grupa A, za likvidacije, ki jih je vršila v tujini, kar pomeni, da je likvidacijo z lahkoto izvršila tudi v Sloveniji.”
Leljak je dodal, da od včeraj na primeru iskanja Crnogorčevega groba na Žalah dela tudi slovenska policija. Leljak je še (na)povedal, da bo v svoji novi knjigi o Udbi, 2- del (izzide 8. maja) objavil dokumente, ki izkazujejo, da je “Grupa A”, ki je bila krovna specialna likvidatorska skupina Udbe, v katero so bili vključeni sami vrhunski in izobraženi operativci iz republiških SDV, imela sedež celo v Sloveniji, v Ljubljani.

Glede nekdanjih udbovcev Silva Gorenca (šef zvezne SDV) in Janeza Zemljariča (šef slovenske SDV) pa je Leljak povedal, da zadeve tečejo zelo hitro naprej. “Sem v dnevnih kontaktih z organi pregona v Avstriji in Nemčiji,” in “v zelo kratkem času bodo nekateri posamezniki dobili povabilo za razgovor v tujino,” je prepričan Leljak.

Bravo Leljak!

Še mal, pa se mogoče za vedno znebimo potomcev teh zločinskih klavcev, in Slovenija končno lahko po 70+ letih spet zadiha!

Še mal, pa bo ta rdeča drhal za zapahi - in trudimo se Vsi skupaj, da spravimo največjo smrdljivo zver v Sloveniji za zapahe - Milana Kućana, naslednika Kardelja - največjega idejnega morilca Slovencev vseh časov!

Go Go Leljak, mi Slovenci smo s tabo!