Zakon OPS


Gost

/ #97

2013-11-05 02:02

Sem slovenec se nahajem v Australiji in sem mocno razucaran na dejstva birokrcije v mojem rojstnem kraju Sloveniji.
Ni mi po volji,da so nekdajni vse mogocni >KOMUNISTI< obkradli kaj smo mi z znojem ter teskim delon podvignili iz vojnih rusevin.
Jas sem bil mobilizeren iti v Ljubljano leta 1948 kot 14 letni otrok, da bi tedajni komunisti storili velemesto >LJUBLJANO<.
Kot otrok sem delal z krampom in lopato z mojimi so vrstniki smo cistili in preorganizerevali nekdanjo nemsko postojanko rove ter bunkarje na cesti v Gorensko kjer je baje bile nemska meje za casa vojne v Vizmarjih pri Sentvido.
Tam so bili ostanki vsevrstnega streljiva kjer smo mi z krampi klestili po njem in lopatemi drsali nas vzgojitelj iz notranske doma >KOMUNIST< je sedel za nasipom savskega peska kakih 50 metrov odstranjen naravno smatrajoc se na varnem.
Vsako toliko je zaupio na nas zgojitlj >DAJTE FANTJE SE MODI<,DA SE PODVIGNE NOVA STAUBA TER SPORTNO IGRALISCE< ( Z TITOM IN DOMOVINO NAPREJ).
Oh je on je bil borec iz NOB mi pa norci saj kaj ve 14 letni otrok je le pod uplivom odraslih.
Nas so tudi iskoriscali,da smo v zgodnjih zimskih urah odmetavali sneg pred drzavnimi poslopji in kdaj je bila poledica smo posipavali pesek zmrznjen z golimi rokami,da si nebi komunisticna gospoda polomila nsge na poledici.
Kjer je bilo pomankonje vagonov nas je tudi komonist vseley uporabil,da smo za zeliznisko postajo izpraznjevali vagone premoga kateri je bil kot pogonsko gorivo za vlake.
Komunist je bi placan za nase delo in nam je pa le dal eno grenofko.
Mi nismo imeli se kje pogreti ali posusiti ziveli smo na poljanskem nasipo 40 kjer je bila nekdanj >CUKRARNA< spali smo na slami na tleh.
Te isto zgoraj omenjeno mocno upliva na moje zdravje sedaj na jesen mojega zivljenja kot za placilo 10 lefnega dela dobim piclih 50 eurov pokojnineiz domovine Slovenije.



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...