TEMELJNI ZAKON LJUDOVLADE - osnova demokracije


Gost

/ #23

2013-09-23 15:33

kaj naj napišem??
PRELJUB SLOVENSKI NAROD.

Poglejte jaz nisem KUČAN nisem Janša in nisem TITO in nisem KARIZMATIČEN voditelj
v katerega bi imel ta naš narod UPANJE ,da vas bi rešil vseh vaših skrbi.

Vaših delavnih mest,siromaštva,ne pravičnosti in seveda teptanje našega dostojanstva. To boste morali doprinesti in pomagati tudi vsi vi sami na način,da se ves opeharjen poteptan,zaveden in okraden narod ZDRUŽIMO v enotnost ki nebo samo hrepenela po boljšem jutri in svobodi v svoji Domovini.

Zato vas tukaj sedaj vzpodbujam,da tudi vi vsi!!! prevzamete odgovornost za našo bodočo usodo in usodo naših otrok,da ne bodo oni za nami živeli v tako razdeljeni Slovenski zemlji z preklinjanjem nad nami,da smo jim zapustili tako uničeno in zadolženo domovino Slovenijo.

Zato vam vsem sedaj tukaj predlagam,da si narod ustanovi svojo popolnoma ne odvisno stranko od sedanje politike,ljudi ki so mladi pošteni ter jim za svojo domovino ni mar,in z politiko do danes niso bili nikoli povezani ali člani kakšnih strank. Ker le tako in na tak način čez leta si lahko obetamo vsaj v delčku boljšo prihodnost za nas in naše naslednike.

Namesto da nam dosedanja politika pobira ogromne davke z katerim denarjem pokrivajo izgube dokapitalizirajo banke vsako leto in to že kar veliko let,sem mnenja da se vse te banke zaprejo,če niso zmožne poslovati v svojem načinu pozitivno.
PREDLOG:

Predlagam sledeče,da se bi denar od pobranih davkov INVENSTIRAL v nova podjetja,da bi se nazaj obnovila podjetja kot so to bila TAM,TDR.TOMOS v Kopru,zagnati lesno predelovalno industrijo saj imamo Slovenijo z gozdovi pokrito kar 60% in nimamo ene same pametne žage za razrez,koncesijo pa Država daje bivšim direktorjem gozdnih gospodarstev kateri si kopičijo ogromne vsote premoženja a državi za koncesijo plačajo po kubičnem metro lesa le golih pičlih 9 euro. Les veselo prodajajo v tuje Države kateri se pa veselo smejijo in bogatijo na našem naravnem ZLATU ki ga imamo pa ga namenoma ne dovolijo izkoristiti nam samim.In še veliko je bilo zelo perspektivnih podjetij,kjer so ljudje imeli delo in svoj kruh. Kaj pa danes? Vse dosedanje politične opcije so ta podjetja prodala in jih dobesedno spravila v propast,seveda z pomočjo lastnikov ki so ta podjetja kupili za par dinarjev in se obogateli na miner ne vsote. Država,ki ji to pravimo pa z našim denarjem daje kredite ljudem za katere so dobro vedeli,da denarja ne bodo nikoli vrnili ga spravili na svoje račune izven meja nekaj podelili tudi ljudem ki so jim kredite uredili in odobrili. Sposojamo si denar od drugih Držav za tekoče pokritje socialnih podpor za delavne borze in seveda plače javnih uslužbencev kateri pa itak počnejo in delajo samo birokratske posle.
Z tem naš slovenski narod zavajajo,nas imajo v oblasti ter svobodno in ne zastrašujoče vladajo!!!

Mislim,da ste vse to dojeli in spoznali sedaj tudi vi sami,da tako naprej VEČ NE GRE.
In če tega ne bomo preprečili je vse nadaljnje upanje za naše otroke ZAMAN saj ne bodo počeli kaj drugega kot VRAČALI NAŠE PUFE!!!

LJUDJE ČAS JE ZA KORENITE SPREMEMBE in tega se moramo lotiti mi vsi ter se tega ZAVEDATI.

Ne boste verjeli kaj o nas govorijo celo v ŠVICI. Stric mi je javil,da nas Slovence imajo za MEDVEDE,ter zelo delaven narod, iz razloga ker medved napade in se brani le takrat ko je LAČEN. Z tem menim da sem vam povedal vse in vam polagam na dušo, ne pustimo se!

Po svojih pogledih in dosedanjih videnjih napisal te besede : Če tudi vam ni vseeno to delite naprej z namenom,da si ljudje vsaj nekako odprejo svoje oči.