Za ukinitev dimnikarskih koncesij in spremembo dimnikarske zakono


Gost

#1

2015-03-25 13:15

ker na svojem dvorišču si lastnik ter objektih.tajkuni,ki vodijo zgubaško politiko pa gledajo v leta 1945----1950 takrat so bili lopovi ter govorili to je vse naše današnja oblast je bila osemenjena v gozdu zato je divje hvala ..

Gost

#2

2015-04-06 21:44

Škoda, ker v koncesijo ni bilo vključeno čiščenje in meritve straniščnih odtokov..:)
30 let sami čistimo dimnik, sedaj pa se je pojavil nek tip, ki ga v imenu države "skrbi" naš dimnik.

Gost

#3 Re:

2015-05-04 17:56

#1: -  

 super napisano,nemudoma bi morali odstraniti ta zakon,ali pa jih malo poslati na goli otok,da bi nehali norčevati iz ljudi

 


Gost

#4

2015-07-10 12:05

Zaradi odiranja uporabnikov s strani dimnikarskih podjetij.

Gost

#5

2015-09-16 23:22

Napisana peticija pove vse
bp

#6

2016-01-27 21:20

Zanima me kdaj bo prišel na dvorišče električist, da bo preveril žarnice, da ne pride do požara. Ali mogoče vodovodar, da ne pride do poplave. Ja vse je možno v tej mafijski državi.

Duhovni mož

#7

2016-01-29 11:57

Pozdravljeni

 

SDS lahko edina obrani nacionalne interese in ohrani, kar je Slovenskega. Predčasne volitve so nujno potrebne. Pomagajte mi prosim pri zbiranju podpisov za predčasne volitve.


Gost

#8

2016-10-15 14:30

Podpisal sem zato, ker dimnikar od ES d.o.o. Ljubljana vsako leto pride v našo kurilnico, odpre čep na plinskem kondenzacijskem kotlu (ki ima najboljši izkoristek in zelo čisti izpuh) izdelovalca Vaillant in v 5 minutah izmeri emisije. V vseh letih so emisije bile VEDNO daleč pod normativi. Potem dimnikar porabi še 10 minut za IZPOLNJEVANJA OBRAZCA. Skupaj za 15 minut "dela" nam zaračuna cca. 28 EUR!
Dimnik ni potrebno čistiti, ker je tuljava iz plastične cevi premera 80 mm. Seveda imamo za plinsko kondenzacijsko peč svojega serviserja, ki ob vsakem obisku tudi on izmeri emisije!
Tak "dimnikar" nima kaj početi z našo pečjo, saj je ne zna nastaviti, če bi bilo potrebno! Zakonodajalec je VSE lastnike peči izenačil, kot da so vse peči z enakimi lastnostmi pri emisijah plinov. Poleg tega, da je z zakonom določenim pravnim osebam omogočil "guljenje" državljanov in, seveda, jim dodelil absolutni monopol!