Za odpravo prispevkov, davkov in solidarnostno pomoč države s.p.jem in malim d.o.o.jem v času prepovedi poslovanja

Za odpravo prispevkov, davkov in solidarnostno pomoč države s.p.jem in malim d.o.o.jem v času prepovedi poslovanja / Obvestila / Čas je za organiziranje, ne ustavijo nas več! Če si za, piši na s.p.zmoremo@gmail.com! / Komentarji


Gost

#1

2020-03-20 20:56

Gremo na ulice

Gost

#2

2020-03-20 21:43

nekaj bo treba naredit, ker se počutim kot ovca

Gost

#3

2020-03-21 01:01

Ukvarjam se z masažami. Strank imam toliko, da se lahko prezivim. Plačam prispevke, davke in položnice. Tisti, ki delajo na črno, tega ne občutijo. Če ni prometa, je nemogoče plačati vse te obveznosti.

Gost

#4

2020-03-21 07:49

Vsekakor sem za, da vztrajamo. Moja misel: kaj pa če bi to poslali na vrh evropske unije, glede na to, da je soseda Italija oprostila vse in jim bo nekaj malega tudi izplačevala..in to brez nobene peticije, brez protestov ipd. Hvala..moja malenkost Mateja Bagari

Gost

#5

2020-03-21 19:09

Jaz sem pripravljen sodelovati in pomagati po svojih močeh. LP Boris Bizjak

Gost

#6

2020-03-22 22:17

Bom upokojena cez nekaj mesecev in nisem s.p. Nekoc sem bila podjetnica zato vem zakaj se trudite. V vsem vas podpiram in vem da boste zmogli. Trenutno imam 2 vnucka in mnogo časa posvecam njim in živim za njiju, ker tudi njuni starsi garajo. Popolnoma vas podpiram in podpišem vse, da vam uspe. Vem, da zmorete in čas je da daste vladi vetra. Hvala za povabilo. Lp Nada

Gost

#7

2020-03-23 07:44

Čestitke za združenje v aktivno skupino, ki ji verjetno sledi stranka. Resnično žalostno, da je potrebna nova stranka za reševanje težav 7% državljanov. Vsekakor podpiram, če je to edina pot je pač edina pot. Na misel mi pade drobljenje občin v preteklosti, verjetno smo dežela z največ občinami na število prebivalcev. Tako bo verjetno tudi s političnimi strankami, če že ni. V vezi s podpisovanjem peticije mi je zanimiv en podatek in bi se kar močno oprl nanj: 13 000 podpisov peticije mi je velika številka vendar čisto premalo, da bi računal na vlado kot jo imamo, da nas bo vzela resno. Preko 100 000 nas naj bi bilo samozaposlenih in malih d.o.o. - jev, če imam pravi podatek. 13 000 od preko 100 000 ni veliko, to je približno 13 %. Ali ostalih 100 000 deluje normalno, torej imajo delo in lahko zaslužijo in preživijo. Vlado kakršno imamo bi morda obrnila pogled in se zamislila pri 80 000 podpisih. Pri 13 000 niti trznili niso in tudi ne bodo. Kar se stranke tiče menim, da za moč stranke in premike se potrebuje vsaj 150 000 zvestih volivcev, tu jih je trenutno največ 13 000, kar je za moje pojme absolutno premalo za doseganje kakršnihkoli sprejemanj sprememb. Vsekakor podpiram idejo. Moj pogled je predvsem usmerjen v 13k : 100k. Vse dobro, Jur Samec



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...