ZAHTEVA ZA TAKOJŠNJO PREKINITEV MONTIRANEGA POLITIČNEGA PROCESA ZOPER ANDREJA ŠIŠKA

ZAHTEVA ZA TAKOJŠNJO PREKINITEV MONTIRANEGA POLITIČNEGA PROCESA ZOPER ANDREJA ŠIŠKA / Obvestila / DA BOSTE VEDELI IN VIDELI KAKO SE BODO ODZVALI BORCI ZA ČLOVEKOVE PRAVICE V DRŽAVNEM ZBORU / Komentarji


Gost

#1

2018-12-06 01:52

sodišče je vrhunski orgarniziran kriminal, prej kot slej se bomo morali ljudje združiti in zahtevati razpustitev sodišč v sloveniji.
kamor koli se obrnem, so ljudje mnenja, da sodišče ustvarja kriminal, cel pravni sistem pa je v celoti podkuplen, sodniki se imajo za nadbogove in ignorirajo celo pravice ki so določene z ustavo RS.
ne vem kako je pri ostalih... v mojem primeru je sodišče posredni krivec za mojo invalidnost, kot tudi glavni povzročitelj zapleta, zaradi katerega je v zadnjih dveh letih proti meni spisalo cca 400 sklepov, ugovori so nedovoljeni ali pa enostavno zavrženi, za ugovor se najprej zahteva podkupnino kateri so dali ime sodna taksa, ko pa se to podkupnino plača, pa se to ignorira in se ugovora ne upošteva.Moje dohodke in premoženje se pleni na vse mogoče načine na podlagi nepravnomočnih sklepov, katere sploh nikoli nisem videl...



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...