Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo / Obvestila / ČE BOSTE ŠE NAPREJ ČEPELI DOMA IN ČAKALI, DA BODO DRUGI NAREDILI KAR MORATE SAMI, NE BO SPREMEMB! / Komentarji


Gost

#1

2016-10-12 10:19

Predlagam, da se obrnete na ustrezne politične stranke. Tista stranka, ki bo v svoj program vnesla ukinitev obveznega RTV prispevka, bo dobila največ naših glasov. Volitve so šiba božja za pol. stranke!

Gost

#2

2016-10-16 07:40

Glede na udeležbo shoda, prisotnih je bilo okrog 20 udeležencev, nas bodo strigli še naprej in to v nedogled. Slovenske ovce pač morajo biti manipulirane in poneumljane, saj si kaj več od striženja enostavno ne želijo. Po slovenski anketi, prav tako bruseljski, je 80% slovenskega naroda polpismenega in enostavno ne morejo in nočejo razumeti kaj se že 20 let dogaja v tej naši, danes bedni, pokradeni in osiromašeni državi, katero bomo zapustili svojim potomcem in kakšno mnenje bodo imeli o svojih starših.

Gost

#3 Sram me je da sem se rodil v Sloveniji

2016-10-16 15:03

Predlagam, da se mladina čimprej začne učiti tuje jezike namreč v Sloveniji vladajo impotentni volkovi in ovce, ki ne znajo razmišljat s svojo glavo... Najboljše, da se čimprej poberete iz Slovenije v kkšno Kanado ali pa Nemčijo, ker tu tudi če dobiš službo moraš takim idiotom kot so RTV SLOVENIJA in I FEEL SLOVENIA plačevat davke za njihovo opravljeno delo, ki ga pa v resnici sploh ni in NAM NE KORISTI. Na kratko je Slovenija šla v P**** M*****-u in potem se neumen folk (politiki in ministri) sprašuje zakaj se mladina, ki se je šla v tujino izobraževat/delat ne vrača nazaj. KAM SE BO PA VRNILA??? V PROPADLO DRŽAVO??? KAM K NEUMNEMU FOLKU??? NAJ MI KDO RAZLOŽI KAKO SPLOH SLOVENIJA ŠE OBSTAJA???

V ANGLIJI ME JE BILO SRAM POVEDAT DA SEM SLOVENEC KER JE SLOVENIJA ENA NAJBOLJ PRIMITIVNIH/ PRAZNIH DRŽAV V EVROPI (še bolj kot Hrvaška). Sploh nima smisla da obstaja.


Anonymous

#4

2019-06-09 12:10

Teoreticno tudi ne... dovolj podpisov imate da zacnete v politiki novelo zakona o prepovedi te vsiljene clanarine in da se sklice referendum... zakaj ta stvar ze ni bila na referendumu a imate vec kot 24.000 podpisov



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...