Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo

Zahtevamo ukinitev 152,40 € letne prisilne RTV članarine - RTV programe naj si kodirajo / Obvestila / Akcija vračanja položnice se je začela! / Komentarji

To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2016-06-13 14:43



Gost

#2

2016-06-13 17:25

Čeprav se z vsem strinjam, kar načrtujete in kar je razlog za podpis peticije (sem jo tudi sama podpisala) in za nadaljnje ukrepe, dvomim, da se bo izteklo, kot napovedujete. Skoraj prepričana sem, da se bodo lotili posameznih neplačnikov RTV naročnine (ali kakorkoli to imenujemo!) in bodo brez opozorila, kar je že utečena praksa, pošiljali na vrata naših domov izvršitelje, ki bodo rubili brez predhodnega opozorila. Torej se jaz osebno bojim tvegati in zavračati položnice in opozorila (morebitne odločbe). Menim, da bi se tega morali lotiti na drugačen način, kajti odnos do nas, ki financiramo RTV SLO, se je jasno pokazal pri pogovoru z g. Filijem, torej lahko tudi v nadalje pričakujemo ignoranco do teh skupinskih akcij.
Želim veliko uspeha, mag. Julijana Florjančič Kristan
Janez

#3 Re:

2016-06-17 00:39

#2: -  

 Oh ja gospa magistra, pa vi povejte kaj še drugega preostane kot skupinska nepokoščina? Vi, ki imate znanstveni naslov boste pa ja svetovali narodu kako naj se upre tej tiraniji. Pa nikar tukaj s takimi, češ jaz se ne upam tvegati, ko očitno niste dobro prebali niti navodil. Ne pridejo kar izvršitelji, če se pravilno potavimo zase. Je še prej odločba s pravnim podukom in potem pravda, če se pritožimo na sklep sodišča, ko izda sklep na podlagi verodostojne listine. 

Kar korajžno ljudje, bo pa tisoče pravd za par deset evrov. 

Ne poslušajte takih, ki to plačujejo kar tako zlahka. 



Gost

#4

2016-07-20 05:30

Pozdravljeni jas ne dobim na dom položnice gre preko trejnika

To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2016-09-19 07:40





Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...