Pobuda za vrnitev 2. januarja kot dela prostega dne

Pobuda za vrnitev 2. januarja kot dela prostega dne / Obvestila / Hvala / Komentarji


Gost

#26

2015-01-28 21:45

Pozdravljen gospod Rado
Za peticijo sem zvedela na Facebook-u. Predlagam, da obvestite sindikate, oni pa naj posredujejo svojim članom peticijo v podpis. Menim, da bi na tak način lahko zbrali 10.000 podpisov. Ali pa da nam, ki smo že podpisali pošljete obrazec in mi posredujemo vsem svojim prijateljem in znancem.

Hvala Vam, da se trudite za vse nas, ki na drugi januar moremo delati. Naši poslanci pa so takrat vsi na počitnicah.

Lepo pozdrav

Andreja


Gost

#27

2015-01-28 21:48

Za vašo peticijo sem izvedela preko Facebooka. Hvala, da si prizadevate za praznik 2. januar. Lep pozdrav.


Gost

#28

2015-01-28 21:49

peticijo sem prejela via e mail od svojega prijatelje, jo podpisala in razposlal naprej prav tako, kot sem jo dobila. kaj predlagam? najboljese, da sklicete ljudi kar v Miklosicevem parku, vsi bebci tam nekaj parlamentirajo, bomo pa se mi, bo vsaj kaj pametnega, no in vsled tega, ce se dogodek napove, nas pride cuvat se policija, mediji bodo pa verjetno to tudi opazili. Natasa

Gost

#29

2015-01-28 21:49

1. Forum predlagamvladi.si (slucajno opazil)
2. Masovno obvescanje prek druzbenim omrezji facebook (namrec ce brezvezni video z polivanjem vode opazijo mediji verjamem da bodo tudi to ce bo opazeno)
3. Posredujte link da se lahko siri

Gost

#30

2015-01-28 21:50

izvedel sem preko fb in delil naprej!

Gost

#31

2015-01-28 21:50

preko maila od-bližnjih...politikom nalepit na hrbet listek z tem naslovom:
Pobuda za vrnitev 2. januarja kot dela prostega dne---pocukaj me za rokav in se podpiši!!!
tko bo radijo-televizija, forumi skratka vsi izvedeli kaj se mora narest... :o
V enem mesecu jih 5000 ljudi pocuka za rokav---
zmeša se jim.-SPREJETO!
lp.

Gost

#32

2015-01-28 21:55

Za peticijo sem izvedela po emailu in jo poslala na več naslovov....pa preko facebooka je tudi uspešno.
Hvala ker se trudite, da se prost dan vrne.

Renata

Gost

#33

2015-01-28 21:59

facebook grupo naredite
luna

#34

2015-01-28 22:00

Preko elektronske pošte. Poznam več ljudi, ki bi podpisali peticijo, vendar nimajo elektronskega naslova.


Gost

#35

2015-01-28 22:06

Če imajo prost dan tisti, katere smo MI izvolili in so sanjsko plačani za svoje delo, (v parlamentu) - ga morajo imeli tudi tisti, ki trdo delajo za bedno plačo in so počitka bolj potrebni kakor ONI!

Gost

#36

2015-01-28 22:06

Izvedel za peticijo preko e-pošte.

Gost

#37

2015-01-28 22:08

Oj..od prijateljice prek Facebook-a

Gost

#38

2015-01-28 22:09

90% Evropejcev ne dela 2. januarja. Če že hoče država vzeti še en dan dopusta naj vzame 15. avgust. Takrat so ljudje na dopustu!

Gost

#39

2015-01-28 22:15

Zdravo! Za peticijo mislim, da sem izvedela na facebooku. Tudi jaz sem za to, da se Slovenija že enkrat zgane. Proti drugim državam smo za toliko stvari prikrajšani, ljudje so pa še vedno tiho.... Ne razumem tega. Mogoče bi bilo dobro, če bi se zadeva res javno izpostavila. Predlagam na začetu Preverjeno, da se ljudi malo osvesti o tej stvari.


Gost

#40

2015-01-28 22:50

zvedel sem na fb.in jo delim vsem znanim naprej...

Gost

#41

2015-01-28 22:52

strinjam se s peticijo veliko več takšnih organiyiranih pobud bi bilo dobro ieti na več različnih pobud.

To kar na sedaj delajo politiki odkrito rečeno v prejšne sisteu nebi bilo prostora nikjer drugje kot na golem otoku res škoda . Vedno se bom pridužil takšni pobudam lahko računate na ene .rad bi doživel čas ko se bo to obrnilo v neko novo ureditev sistema in bomo takšne lopove prieerno kaznovali da ne rečem preveč grdih besed kaj si bi želel s takšnimi butcti počet ki na kradejo poštenost .

Hvala upa da nise bil predolg in naporen ...

Gost

#42

2015-01-28 23:11

za peticijo sem izvedela na facebooku.
Lp

Gost

#43

2015-01-28 23:28

reklama je lahko to, da so nasi veleumi izracunali, da praznik na 2.1. zmanjsa BDP za nek % (se ne spomnim stevilke, racunati se mi pa ne ljubi), kar pomeni, da ce noben dan v letu ne delamo, se nam BDP zmanjsa za 26%.... torej ce nihce nic ne dela, imamo samo za 26% nizji proracun....

Gost

#44

2015-01-28 23:44

Peticijo sem v podpis dobil po elektronski pošti od sodelavcev. Lep pozdrav


Gost

#45

2015-01-29 00:20

facebook in fwd maili - usmerite se v teorijo PR - brezplačno promocijo!!

vso srečo ...

Gost

#46

2015-01-29 04:49

Edino pravilno, saj si je priviligirana politična in kapitalna elita dovolila skratiti nam,navadnim državljanom.Isti funkcionarji pa so bili en mesec frej,v državnem zboru!
Katastrofa za pošten in zgaran, priden,sposoben delovni narod,saj se Slovenija spreminja v finančno in psihično-torej eksistenčno nemogočo državo, ki s svojim preobširnim državnim aparatom nadzoruje in ustrahuje poštene,delovne in obubožane Slovence, s pomočjo svojih tajkunov in direktorjev.
Res,ampak res,če se tem krivicam-kratenjem osnovnih ustavnih in evropsko ustavnih pravic-ne bomo uprli,nas čaka dolgo,dolgo umiranje na obroke,kar so nekateri že doživeli.In da ne govorimo o stanovanjski problematiki slovenskih samohranilk in družin.Politiki,tajkuni in direktorji so nam pobrali vse,nam kratijo pravice iz dneva v dan,podaljšujejo delovno dobo,manjšajo najmanjše plače in pokojnine, mi pa kar tiho! Pa to ne moreš verjet!!Tako hlapčevskega in zatrtega naroda ne poznam. Vsi imamo pravice,kdaj boste to dojeli in se bojevali zanje. Pred očmi vas kradejo, sebi dodelujejo ta nakradeni denar, vi pa tiho! Zbudite se!
Če si sami ne bomo izborili tega,nam politiki sigurno ne bodo dali.
Že pred nekaj časa se je začela kraja državljanov preko položnic,kjer so pravni postopki komplicirani in dragi,torej si totalno brezpraven in nemočen.
Opozarjajte javno na krivice, prijavljajte nepravilnosti,pišite na svoje spletne strani,bloge, socialna omrežja.
Sicer bo po nas. In to kmalu.

Gost

#47

2015-01-29 05:02

Za peticijo sem izvedela preko Facebook-a.

Gost

#48

2015-01-29 05:23

Izvedel preko facebooka

Gost

#49

2015-01-29 05:25

Lep dan,
za peticijo sem izvedela preko mail-a in jo tako tudi širila.

Gost

#50

2015-01-29 05:28

Pozdravljen.
Za peticijo sem izvedela preko elektronske pošte. Prav tako sem jo tudi posredovala naprej preko tega medija.
Hvala za vaš trud
Andreja